Дьор
3:2
Енергія

Футзал eufa cup

Кубок УЕФА. Енергія не скористалася подарунком французів і прощається з єврокубками (Відео)

Spy-Football.com

17/10/2016 , 12:01

На жаль, львівська «Енергія» припинила свою участь у Кубку УЄФА у сезоні 2016/2017 р.р. Хоча шанси у підопічних Валерія Легчанова були. Оскільки чемпіон Франції сенсаційно переміг словенський Марібок, “енергетикам” було достатньо не програти угорцям. Але…

Протягом матчу львів’яни мали багато моментів, але не всі були реалізовані. Більше того – «зелено-білі» пропустили першими на 5-й хвилині (відзначився Сейдлер). Проте, господарям майданчику вдалося швидко відігратись, коли Микола Грицина вдало пробив здалеку. По ходу першого тайму, а особливо – наприкінці його, «енергетики» додавали у швидкості, але цього було замало для того, аби повести у рахунку перед перервою.

До середини другого тайму «Енергія» володіла ініціативою, створювала багато моментів біля воріт Тота, проте на табло Палацу спорту «Галичина» залишались дві одиниці. Все змінилося на екваторі другого тайму, коли львів’яни пропустили миттєву контратаку, яка в результаті стала гольовою – 2:1. Проте, майже одразу «Енергія» знову зрівняла рахунок – це Микола Грицина оформив дубль. Львівська команда буквально тут же мала шанси для того, щоб вийти вперед, але тоді вже реалізація моментів підвела «енергетиків».

За п’ять хвилин до кінця матчу наставник «Раба ЕТО Дьор» Маркос Ангуло вирішив піти на ризик та перейшов на гру з п’ятим. І цей хід іспанського спеціаліста виявився виправданим – саме при грі 5х4 вони змогли забити третій гол у ворота Кардаша. І знову «енергетикам» довелось відігруватись. Тепер вже вони пішли грати вп’ятьох. Однак, зрівняти рахунок втретє їм, на жаль, не судилося.

Таким чином, львівська «Енергія» завершує свій европохід на стадії Основного раунду Кубка УЄФА. А далі від групи 1 йдуть словенський «Брезьє Марібор» та угорський «Раба ЕТО Дьор».

«Раба ЕТО Дьор» – «Енергія» – 3:2