Локомотив

Футзал Екстра-Ліга

Екстра-ліга. 22 тур. Енергія рятується на останніх хвилинах (Відео)

17/3/2014 , 15:33

Разом із футбольним чемпіонатом відновилися змагання і у футзальній Екстра-Лізі. У черговому 22 турі центральний матч відбувся у Львові.

Енергія (Львів) – Локомотив (Харків) 2:2

Голи: Рогачов, 36 (пен., 40) – Білоцерківець, 11, Бето, 16

Євген Ривкін через сімейні обставини не приїхав у Львів, тож керування командою на себе взяв його помічник Павло Пікалов. Якщо не рахувати вихід на побачення з воротарем Євгена Рогачова, то команди почали гру спокійно, промацуючи одне одного. Ближче до екватору першої половини вони обмінялися супернагодами – з ударом Павленка впорався воротар, а Бето влучив у стійку. Трохи пізніше гості забили стратегічно важливий у цих протистояннях перший гол. З ударом Дмитра Клочка Кардаш впорався, а от добити м’яч Білоцерківцю ніхто не завадив. «Енергія» значно підняла темп гри і обороні «Локо» довелося дуже непросто, тому дуже вчасно забив Бето. Харківський «стовп» продемонстрував трошки «бразилії» на місці нападника і подвоїв перевагу. Враховуючи вміння гостей в’язати гру , це була серйозна заявка на підсумковий успіх. Галичани продовжували гнути свою лінію, а особливо насіли на 18-й хвилині, коли завдали трьох поспіль небезпечних ударів – з першими двома впорався капітан 2залізничників», а під третій встиг підставитися захисник.

Така активність «Енергії» давали підстави розраховувати на гостру та мобільну гру і по перерві, однак харків’яни були готові до цього: постійний високий пресинг, грамотна гра по перекриттю зон. На 23-й хвилині господарям вдався швидкий розіграш і Кузь п’ятою вивів на ударну позицію Струка, але Степан пробив вище. Гості відповіли швидким проривом і ударом з правого флангу Федорченка в дальній нижній кут – Кардаш у стрибку потягнув. Моменти біля воріт Литвиненка виникали вкрай рідко. Можна згадати хіба що два схожих епізоди, коли спочатку Олександр Бондар з правого флангу прострілив в штрафну на Кузя, але удар в дотик пройшов повз ворота, а потім аналогічна ситуація виникла завдяки активності на лівому фланзі самого Кузя, але Струк пробив з тим же успіхом. «Енергетики» почали зловживати дальніми і дуже неточними ударами, тож за 6.51 до кінця у воротарській футболці з’явився Валерій Легчанов. На 36-й хвилині м’яч після серії рикошетів у штрафній влучив у руку Сірому, а вирок з «точки» чітко реалізував Рогачов. Гості мали декілька нагод, щоб забити у порожні ворота, але приціл був трохи збитий. За 22 секунди до кінця «Енергія» у більшості вдало розіграла комбінацію, але Легчанов чи то неточно віддав, чи то незграбно пробив з лінії штрафного. Як би то не було, але в наступній атаці «енергетики» розіграли цю саму комбінацію, але на цей раз їхній капітан зробив все як слід викотивши м’яч Рогачову – 2:2 з а 9,5 секунд до кінця! Як тут не згадати, що в минулому матчі проти «Кардиналу-Рівне» «Енергія» у більшості за останню хвилину забила двічі. Остання хвилина і гра у більшості – нові коники «зелено-білих».

Спортлідер+ (Хмельницький) – Єнакієвець (Єнакієве) 2:4

Голи: Заворотний, 10, Рибак, 17 – Скорий, 10, Рось, 13, 31, Разуванов, 40

ЛТК (Луганськ) – Ураган (Івано-Франківськ) 1:2

Голи: Пічкуров, 18 – Королишин, 20, 24

Положення команд після 22 туру (станом на 15.03.14)