play-off
Локомотив
2
0
Спортлідер

Футзал play-off

Футзал. Фінал плей-офф. Локомотив повів у серії 2-0 (Відео)

Надії Хмельницького на те, що їхня команда «зачепить» хоча б одну перемогу на майданчику «залізничників» не справдились. «Локомотив» у першому матчі повністю переважав суперника як за контролем м’яча, так і за ударами по воротам. І те, що господарі забили лише тричі, заслуга в першу чергу «Локомотиву», який ніяк не міг реалізувати свої численні моменти. Ну і неперевершена гра Тимощука, якого захист «Спортлідера+» залишав практично один на один з потужними атаками «Локо».

І якщо перша гра стала свого роду розминкою для господарів, то у другій вони сповна використали усі помилки опонентів у захисті, забивши двозначну кількість м’ячів. Хто тільки не відзначався і «Локомотиву», іноді м’ячі залітали з інтервалом у кілька десятків секунд. До честі гостей, вони знайшли у собі сили три рази вразити ворота Литвиненка, але для глобального успіху у вигляді перемоги цього було замало. У кінцівці матчу Євген Ривкін навіть дав пограти третьому голкіперові Чеканову, який встиг здійснити кілька сейвів. Для здобуття чемпіонства «залізничникам» залишилось оформити лише одну перемогу…

Рахунок у серії 2:0

Локомотив (Харків) 3:0 (0:0) Спортлідер+ (Хмельницький)
Голи: Білоцерківець (22), Рогачов (31), Литвиненко (35)

Локомотив (Харків) 10:3 (4:1) Спортлідер+ (Хмельницький)

Голи: Білоцерківець (1), Рогачов (17), Кисельов (19), Журба (19, 40), Шамлі (23, 27), Шпигарь (27), Овсянніков (29), Бодндар (32) – Рибак (2), Калуков (22), Фетько (36)

futsal.com.ua

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.288 / 5.86mb