>

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. Локомотив продовжує погоню за ХІТом. Огляд 9 туру (Відео)

21/11/2016 , 11:18

В українській Екстра-лізі відбулися матчі 9 туру, які підсумували перше коло. Звісно, далеко не всім вдалося завершити цей етап змагань на мажорній ноті. Але, незважаючи на це, у даному турі було, на що подивитись.

Дуже цікавим обіцяв бути поєдинок в Івано-Франківську. До цього поєдинку в місцевого «Урагану» була не зовсім приємна статистика зустрічей з «Титан-Зорею». Особливо це стосується домашніх поєдинків. Тому, «дракони» були сповнені бажання нарешті здобути звитягу в рідних стінах саме над цим непоступливим суперником. І коли вже станом на 12-ту хвилину рахунок у зустрічі був 2:0 на користь підопічних Івана Скіцка, то покрівцям треба було подумати, як змінити ситуацію на паркеті Коледжу фізвиховання на власну користь. І поки на табло горіли цифри 2:0, у гостей була надія на те, що можна щось змінити.

Але на 34-й хвилині ці промені покровської надії поховав Андрій Сімка, який не тільки зробив рахунок 3:0, а і забив свій 150-й гол у футболці «Урагану». А остаточну крапку в цьому поєдинку поставив Михайло Зварич, який залишив свій «автограф» у воротах Юрія Васильченка на останній хвилині матчу. Тож, можна сміливо вважати, що «Ураган» взяв повний реванш у «Титан-Зорі».

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Титан-Зоря» (Покровське) – 4:0
Голи:
 Павленко (5), Пелех (12), Сімка (34), Зварич (40)
Попередження: Сімка (25), Корсун (39) – Боргун (25)

Схоже, «Юні-Ламан» під кінець першого кола відчув смак ігор у Екстра-лізі. У минулому турі чорноморська команда ледь не відібрала очки на виїзді у «Продексіма», а тепер вона була близькою до того, щоб зробити це у рідних стінах, граючи проти «Сокола». Хоча після першого тайму мало хто вірив у те, що підопічні Сергія Бутенка зможуть здобути бодай би якийсь результат, оскільки вони програвали 1:4. До того ж, вони на той момент вже грали без Вадима Цині, який отримав червону картку. Взагалі варто відзначити, що у цьому матчі вистачало карток різного кольору.

А от щодо ігрової складової, то відзначимо, що обидві команди подарували глядачам шикарний другий тайм. Господарям майданчику вдалося відіграти гандикап у три м’ячі. А на 33-й хвилині чорноморці були близькими до того, щоб вперше у матчі вийти вперед. Але Коптєв не реалізував дабл-пенальті. Покарання прийшло дуже скоро: Педяш забив два м’ячі у ворота «Юні-Ламана», чим і приніс перемогу «Соколу».

«Юні-Ламан» (Чорноморськ) – «Сокіл» (Хмельницький) – 4:6
Голи:
 Р. Циня (14), Коптєв (22), Чумак (23), Солодов (26) – Подлюк (3), Хамдамов (5), Шеремета (7), Мартинюк (12), Педяш (35, 39)
Попередження: Р. Циня (8), В. Циня (11) – Педяш (26), Мартинюк (31)
Вилучення: В. Циня (11) – Мартинюк (33 – повторне попередження)
На 33-й хвилині Коптєв («Юні-Ламан») не реалізував 10-метровий.

Рівненські «кардинали» знову не змогли порадувати рідних вболівальників перемогою. Хоча вони були близькими до того, щоб зробити сенсацію та відібрати очки у «Локомотива». Однак, єдина помилка на 34-й хвилині, якою скористався Дмитро Сорокін, перекреслила всі сподівання рівнян на позитивний результат. І, як виявилось, цей гол харківського «залізничника» виявився переможним.

Таким чином, без виграшна домашня серія «кардиналів» ще триває. Але найприкріше для підопічних Сергія Піддубного те, що вони не змогли зробити подарунок своєму президентові Володимирові Валявці, у якого в день гри народилася донька, з чим ми його і вітаємо.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Локомотив» (Харків) – 0:1
Гол:
Д. Сорокін (34)
Попередження: Мануйленко (26) – Сірий (26)

У Києві відбувся центральний матч 9 туру, в якому «ХІТ» приймав херсонський «Продексім». Враховуючи те, що підопічні Олега Лук’яненка у першому колі змогли виграти у всіх команд Екстра-ліги, «мельники» були єдиною перешкодою до здобуття «кабельниками» максимуму очок за підсумками першого кола. І херсонці показали свій намір стати першою командою, яка зможе відібрати очки у «ХІТа» в цьому сезоні. Серйозність цих намірів показав гол Віталія Скорого на 6-й хвилині зустрічі. Але господарі майданчику дуже швидко не тільки зрівняли рахунок, а і вийшли вперед завдяки голу Сергія Журби. І не намагались обидві команди змінити цифри на табло спорткомплексу ЦСКА, їм це не вдалося.

Отже, київський «ХІТ» здобув дев’яту перемогу поспіль і завершив перше коло не тільки на першому місці, а і з максимумом очок.

«ХІТ» (Київ) – «Продексім» (Херсон) – 2:1
Голи:
 І. Борсук (7), Журба (11) – Скорий (6)
Попередження: Школьний (18) – Фетько (18), Кісельов (31), А. Чуднов (33)

Вперше у цьому сезоні Житомир приймав матч Екстра-ліги. Більше того – це був перший поєдинок такого високого рівня, який приймав місцевий ФОК. Адже у минулому сезоні «ЛТК/ІнБев/НПУ» грав житомирські поєдинки у спорткомплексі «Динамо», в якому грав чотири матчі, і в усіх чотирьох програв. Тому, поєдинок на новій житомирській арені, можливо, мав стати для «телефоністів» більш фартовим. Одразу можемо сказати, що незалежно від результату, яким, щоправда, не можуть бути задоволеними ані «ЛТК/ІнБев/НПУ», ані «Енергія», від головними переможцями цього протистояння були вболівальники, які не залишили на трибунах ФОКу жодного вільного місця і зайвий раз довели, що футзал у Житомирі дуже сильно люблять.

А от щодо гри, то вона була напруженою. «Енергетики» протягом першого тайму виглядали трохи цікавіше і були кілька разів близькими до того, щоб відкрити рахунок. Але на боці підопічних Валерія Туркіна були фарт та впевнена гра Соколовського. Самі ж господарі у першому таймі теж мали дуже серйозний момент, але його змарнував Цапов, який не втілив у гол передачу від Зеленкевича. А на початку другого тайму «енергетик» Радевич відкрив рахунок у цій зустрічі. Однак, «телефоністи» при такій підтримці житомирської тор сиди просто не могли програти. І господарям майданчику таки вдалося порадувати своїх вболівальників – на 36-й хвилині Дзюба класним дальнім ударом змусив капітулювати Пітулю. У підсумку – нічия, яка, враховуючи турнірне становище «ЛТК/ІнБев/НПУ» та «Енергії», не влаштувала нікого.

«ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – «Енергія» (Львів) – 1:1
Голи:
 Дзюба (36) – Радевич (22)
Попередження: Бакум (38) – Кузь (8)

Таким чином, після першого кола регулярного чемпіонату Екстра-ліги турнірна таблиця виглядає так: