Футзал Екстра-Ліга

Футзал. ЛТК програє у Львові, Спортлідер зупиняє Локомотив (Відео)

23/12/2014 , 11:49

Огляд матчів одинадцятого туру Екстра-Ліги.

Центральний матч туру відбувався у Львові. «Енергія» за 10 турів чемпіонату зазнала лише однієї поразки – якраз від ЛТК. Тому команда Максима Павленка будь-що намагалася взяти реванш у суперника і впритул наблизитися до лідера чемпіонату.

І львівянам це вдалося – перемога вдома з рахунком 2:0. Героєм зустрічі став Роман Кордоба, який записав на свій рахунок дубль.

Енергія (Львів) – ЛТК (Луганськ) 2:0 (0:0)
Голи: Кордоба (26, 27)

Місцеві хмельницькі ЗМІ назвали цю нічию «підніжкою для чемпіона». Так воно і є, завдяки втраченим очкам залізничниками ЛТК залишився на першому місці турнірної таблиці і має усі шанси закінчити календарний 2014 рік у статусі лідера. Звичайно, Локомотив прагнув перемогти, що доводить перевага гостей практично в усіх компонентах гри. Але Богдан Тимощук зробив усе, щоб його команда не пропустила більше одного м’яча. Та й той за словами головного тренера Спортлідера+ «з розряду необов’язкових». У Харкові, здається, не дуже засмучуються втраті очок, команда рухається по «запланованому графіку» і в кожному наступному турі може надолужити втрачене.

Спортлідер+ (Хмельницький) – Локомотив (Харків) 1:1 (0:0)
Голи: Педяш (27) – Журба (31)

Мабуть, такого складного поєдинку для своєї команди івано-франківські уболівальники не очікували. Так, СумДУ зараз на передостанній сходинці, але ж матч минулого туру проти Енергії показав, що зі студентами слід рахуватись, що вони здатні на сюрпризи! Так сталось і у матчі одинадцятого туру. Гостям навіть вдалось повести у рахунку на 5 хвилині, однак у господарів цього дня був свій «джокер», прізвище якому Сімка. Андрій довів, що на сьогоднішній день є одним з найсильніших на позиції «стовпа», забивши два м’ячі п’ятою! З таким потрясінням сумчани впоратись не змогли, хоча за кілька секунд до кінця мали просто вбивчий шанс розжитись одним заліковим пунктом.

Ураган (Івано-Франківськ) – СумДУ (Суми) 3:2 (0:1)
Голи: Сімка (22, 26), Корсун (33) – Мисловський (5), Петраков (40)

«Приват» був близький до першої перемоги в чемпіонаті, але «Титан-Зоря» змогла переламати хід гри і відвезти з Кривого Рогу 3 очки

Приват (Кривий Ріг) – Титан-Зоря (Покровське) 4:6 (2:2)
Голи: Бакум (17, 17), Путін (23), Горло (25) – Пічкуров (11, 26, 35), Кулик (18, 37), Грицовець (37)

Чергової болючої поразки зазнали підопічні Валентина Цвєлих. Перший тайм команди провели у рівній боротьбі, і лише вдалі дії капітана гостей Танського дозволили Кардиналу піти на перерву з перевагою в один м’яч. Другий тайм Лукас знову розпочав з забитого м’яча, але на цей раз відповідь суперника була більш болючою – п’ять голів. З таким атакуючим потенціалом суперника господарі впоратись не змогли.

Лукас (Кременчук) – Кардинал-Рівне (Рівне) 2:7 (1:2)
Голи: Цвєлих (9), Кулька (24) – Ланко (3), Танський (13, 37), Маринюк (29, 34), Ситнік (38), Піддубний (40)