Огляд 24 туру Екстра-ліги. Матч року у Рівному(Відео)

Матч року у Рівному, чергова нічия «Енергії», «ЛТК» нарешті перемагає

ЛТК (Луганськ) – Спортлідер+ (Хмельницький) 4:1
Голи: Мануйленко, 9, Лазикін, 18, Вершинін, 37, Лисенко, 39 – Калуков, 28

Енергія (Львів) – Єнакієвець (Єнакієве) 3:3
Голи: Легчанов, 21, 37, Мих. Грицина, 28 – Свірідов, 19, Хурсов, 26, Нестерук, 30

Кардинал-Рівне – Ураган (Івано-Франківськ) 5:4(0:3)

Голи: Лісніченко, 22, Волянюк, 30, Чернієнко, 34, Фаренюк, 39, Піддубний, 40 – Макаєв, 2, Морено, 11, Шотурма, 12, Кордоба, 37

«Дракони» швидко почали втілювати у життя план свого тренера. Удар Танського Ципун перевів у поперечину, а розіграш кутового завершився більш ніж невдало – контратака і Макаєв з 2-х метрів переправив передачу партнера у ворота. То одна, то інша команда накочувала свої атаки на ворота суперника, але успішнішим у цьому виявився «Ураган». Роніньо завдав такого собі удару-прострілу, а Морено підставив коліно – 0:2. Сергій Піддубний вирішив взяти ініціативу в свої ноги і втік правим флангом від значно молодшого Королишина, але в дальній кут трохи не влучив. А от пожежа в штрафній господарів завершилася ударом Шотурми з пари метрів – 0:3. Цей гол буквально деморалізував «кардиналівців». Вони за інерцією намагалися атакувати, але це все відбувалося в певному автономному режимі, хоча наприкінці тайму Юрій Когут і мав супер-момент.

У перерві матчу сталася подія, яка визначила подальший перебіг гри. Володимир Валявка провів «виховну» розмову зі своїми гравцями і з перших секунд «Кардинал-Рівне» почав такий обстріл воріт Ципуна, що армійська артилерія такому позаздрить. Дві хвилини Кирило Ципун не встигав навіть руки опустити, але він не всесильний і Віталій Лісніченко з меж штрафного один м’яч відквитав. Команди почали грати просто таки на світлових швидкостях і уболівальники навіть не встигали повертати голову, бо моменти з’являлися то там, то тут. Два поспіль нагоди у Кручка – Ципун, дві поспіль нагоди у морено – Дєнюжкін і так далі у такому ж темпі. Хто тільки не мав нагоди щоб забити: Чернієнко, Королишин, Шотурма, Піддубний, Тригубець, Макаєв, Піддубний….причому неодноразово. Ця карусель завершилася точним ударом Волянюка зліва у дальній кут з передачі Тригубця. Ціль для рівнян ставала все ближчою і через декілька хвилин Чернієнвок забиває схожий гол – 3:3!!! Зрозуміло, що Сергій Гупаленко одразу взяв тайм-аут. Обмін моментами продовжувався, поки кордоба з носка не зарядив справа у ворота – 3:4. Це мало б збити духовний підйом господарів, але дух «кардиналівців» пройшов це випробування. Віталій Танський ступив на паркет як «літаючий воротар» і Артем Фаренюк майже з нульового кута справа влучив у ближній верхній кут – божевільний матч!!! Тепер вже черга Євгена Валєнка міняти свого воротаря, але завершилося ця перехопленням і ударом у порожні ворота від «рівненського Зідана» – 5:4. Цей матч можна сміливо відправляти у золотий фонд українського футзалу.