ЛТК

Футзал Екстра-Ліга

Екстра-ліга. Несподіванка від Титан-Зорі та зміна лідера (Відео)

28/1/2015 , 13:05

Результати та огляд матчів 13 туру чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-Ліги

Після вильоту з кубку України (для обох команд матчі з аматорськими командами завершились поразками у серії 6-метрових ударів) команди зосередилися на чемпіонаті. Не дивлячись на перевагу гостей, господарі дуже грамотно побудували свою гру від захисту. Лише відчайдушна гра Євгена Рогачова дозволила у другому таймі зламати опір «СумДУ».

СумДУ (Суми) – Локомотив (Харків) – 1:3 (1:1)

Голи: Ганжа (3, 17 с.в.) – Рогачов (23, 30)

Матч у Хмельницьуому не дарма вважався центральним у турі. «ЛТК» після від’їзду Рося залишився без одного з найдосвідченіших гравців. Гра тримала у напрузі до фінальної сирени, а героєм зустрічі став кращий бомбардир хмельниччан та екстра-ліги Дмитро Калуков, на рахунку якого хет-трик. Таким чином телефоністи пропускають на першу сходинку «Локомотив», але залишаються в трійці.

Спортлідер+ (Хмельницький) – ЛТК (Луганськ) – 3:2 (1:1)
Голи: Калуков (13, 29, 39) – Мілінький (15), Мазний (27)

«Ураган» повністю переграв свого опонента за володінням м’ячем, гра повністю проходила під диктовку підопічних Івана Скіцка. Та ККД «Титан-Зорі» цього дня був вищим рівно в два рази. Фактично гості забили усе те, що створили, та й створили вони моменти завдяки помилкам молодих «драконів».

Ураган (Івано-Франківськ) – Титан-Зоря (Покровське) – 1:2 (1:0)
Голи:  Рудавець (14) – Кулик (29), Грицовець (33)

Протистояння у Рівному розглядалось більшістю аналітиків, як репетиція 1/4 кубку України.  І гра видалась дуже напруженою. Зусиллями Мар’яна Маринюка господарі пішли на перерву з гандикапом в один м’яч, та гості змогли у середині тайму другого рахунок зрівняти. Вирішальним у матчі стали рішучі дії Володимира Сондака на 39 хвилині, що забезпечили «Кардиналу» нелегку домашню перемогу та обгін «Енергії» в турнірній таблиці.

Кардинал-Рівне (Рівне) – Енергія (Львів) – 2:1 (1:0)
Голи: Маринюк (11), Сондак (39) – Кордоба (27)

Уболівальники «Лукасу» вже давно чекали від своєї команди перемоги на рідному майданчику. А дочекались на майданчику аутсайдера Екстра-ліги, криворізького «Привату». Гості виглядали на майданчику впевнено і повністю контролювали хід зустрічі. Звичні для «Привату» останнім часом 2:7, і остання гра у якості головного тренера команди з Кривого Рогу для Олександра Юзика.

Приват (Кривий Ріг) – Лукас (Кременчук) – 2:7 (1:4)
Голи: Засенко (19), Бакум (31) – Цвєлих (1, 9), Кулька (2), Заворотний (11), Тарасенко (30, 30, 40)