Екстра-Ліга. "Єнакієвець" зміцнює позиції

28/10/2013 , 14:15

futsalОгляд 6-ого туру Екстра-Ліги України з футзалу

« Спортлідер + » – « Локомотив» – 2:6

Голи: Дмитро Михайленко , 17 , Дмитро Мартинюк , 40 – Дмитро Камеко , 10 , Віталій Кисельов , 11 , Дмитро Федорченко , 24 , Дмитро Сорокін , 33 , Андрій Засенко , 34 , автогол , Євген Іваняк , 35.

Через товариські матчі зі збірною Італії 6-ий тур чемпіонату України розтягнувся на 3 дні . Першим у передостанньому турі першого кола ЕКСТРА – Ліги був матч у Хмельницькому , де місцевий « Спортлідер + » приймав « Локомотив». Відверто кажучи , мало хто сумнівався , що чинний чемпіон здобуде в цьому матчі свою першу перемогу в чемпіонаті. Тим більше , що згідно з домовленістю між клубами гравці , орендовані у « Локомотива » , Лисенко та Чуднов у цьому матчі участі не брали . Головний тренер « Спортлідера + » Іван Стасюк зазначив , що головною причиною поразки його команди було невиконання тренерських задумок на гру.

« Кардинал -Рівне» – ЛТК – 4:2

Голи: Чернієнко , 9 , 13 , Тригубець , 17 , 20 – Бессалов , 9 , Мануйленко , 40 .

А ось рівненський « Кардинал » продовжує радувати своїх уболівальників. Незважаючи на кадрові проблеми , команда займає другу сходинку в турнірній таблиці. Результат матчу був вирішений вже в першому таймі. Хоча до його середини йшла майже рівна гра , про що свідчив рахунок на табло. Спочатку Андрій Чернієнко вивів свій клуб вперед ударом з-за меж штрафної. Не менш ефектним вийшов гол у відповідь Бессалова . Гравець Луг.Т.К. точно пробив по воротах господарів майданчика з центрального кола . Головний тренер « Кардинала -Рівне » Сергій Піддубний вважає , що цей гол повністю на совісті воротаря команди Віталія Дєнюжкіна . А от у другому відрізку першої половини від луганчан фортуна відвернулася . Зате господарі реалізували дві контратаки і забили один дабл- пенальті. Ну а після перерви підопічні Сергія Піддубного впевнено довели гру до перемоги . Єдине , що вдалося гравцям Луг.Т.К. перед самим фінальним свистком , так це скоротити розрив у рахунку.

« Ураган » (Івано – Франківськ) – “Єнакієвець” (Єнакієве ) – 1:2 (0:2 )

Голи: Орест Боргун , 28 – Олександр Хурсов , 5 , 12

Центральний поєдинок туру відбувся в Івано- Франківську, де « Єнакієвець » дивом взяв 3 очки. Навіть головний тренер єнакіївського клубу Олег Солодовник відзначив , що суперники пробачили його команду. Хоча , чесно кажучи , реалізація в останніх іграх футзалістів « Урагану » залишає бажати кращого. Про що й сказав після поєдинку їх головний тренер Сергій Гупаленко . Тому не дивно , що івано – франківці , показуючи непогану гру , після 6- го туру займають 5-е місце. Гості , створивши гольових моментів у два рази менше , свого не упустили. Вже в середині першого тайму рахунок був 2:0 на користь команди гостей . І обидва м’ячі забив Хурсов , скориставшись неузгодженими діями воротаря і захисників. Надалі , правда , гравці « Єнакієвця » багато помилялися . Один Кайо Жуніор упустив дві реальні можливості збільшити розрив у рахунку до перерви. Друга половина пройшла за переваги господарів майданчика. Але єдине , що вдалося « Урагану » , так це розмочити рахунок . Гол на рахунку самого молодого гравця команди Ореста Боргуна .