>

Футзал кубок УЕФА

Барселона Алуспорт – найсильніший клуб Європи!

29/4/2014 , 10:37

orig_222809Феєричною перемогою каталонців над ” Динамо ” в Баку завершився “Фінал чотирьох» Кубка УЄФА

У дебюті зустрічі , що почалася з хвилини мовчання в пам’ять про Тіто Віланову “Динамо » і «Барселона» створили багато моментів, які , втім , небезпечними не назвеш. Поступово перевагою заволоділи іспанці , які діяли швидше і більш технічно. Росіяни тим часом грали обережно , діючи акуратно і не поспішаючи.

Цікавий поєдинок запам’ятався геніальною тактичною боротьбою двох іспанських тренерів: Фаустіно Переса і Марка Кармона . Вболівальники були явно в захваті від того, що відбувається на паркеті , де гірше всіх виглядав 34 -річний воротар ” Барселони» Пако Седано , що став героєм серії пенальті у півфіналі з « Араз “. Він діяв вкрай знервовано , і часом йому не вдавалося спіймати м’яч у найпростіших ситуаціях . Втім , складно однозначно назвати його винним в голі , який “Барса » пропустила на десятій хвилині.

Росіяни часто били здалеку , і це принесло свої плоди. Отримавши вивірений пас від Нандо , Ромуло Седано завдав гарматний постріл майже з центра поля – 1:0. У час, що залишився першого тайму каталонцям не вистачало точності і везіння , тоді як « динамівці » могли закріпити перевагу , але ефектний удар через себе у виконанні Ромуло до голу не привів .

Другий тайм , як і перший , активніше почали чемпіони Іспанії . Не раз “біло -синіх» рятував Густаво , але основний воротар російської збірної виявився безсилим після дальнього удару Габріела , який хитро пробив з лівої на 23-й хвилині. Коли рахунок став рівним “Динамо” мало чотири непогані можливості для взяття воріт , але м’яч то пролітав повз , то його відбивав прийшовший до тями Седано .

Підопічні Переса виглядали свіжіше , і на 28 -й хвилині Ромуло струсонув каркас воріт ” Барселони” яка , втім , дуже скоро вперше повела у рахунку. Айкарді скотив м’яч на Дієго , і той не промахнувся , витиснувши з моменту максимум. “Динамівці” яких в Баку приїхало підтримати чимало вболівальників , не стали сумувати і на 33-й хвилині зрівняли рахунок. Пауліньо відпасував з флангу на Тату , і він не підкачав – 2:2. Трохи пізніше Сирило влучив у штангу.

Кінцівку основного часу обидві команди , розуміючи ціну найменшої помилки , провели не поспішаючи. При цьому суперники продовжували створювати моменти. Як і протягом майже всього другого тайму “Динамо ” завжди було трохи ближче до мети , але більше ніхто не пропускав .

Перша додаткова хвилинка почалася з того , що Тату потрапив у штангу воріт “Барселони” яка вже в атаці-відповіді вирвалася вперед – 3:2. Класний пас Айкарді перетворив в гол Фернандао . У другій п’ятихвилинці Перес часто випускав замість воротаря додаткового польового гравця , але більше ” Динамо” забити не вдалося. До того ж на останній хвилині воно двічі пропустило у порожні ворота – відзначилися Серхіо Лосано і воротар Седано . Таким чином “Динамо » зазнало п’ятої поразки в своєму шостому фіналі Кубка УЄФА , а “Барселона ” стала дворазовим переможцем єврокубку.

«Динамо» (Росія) – «Барселона Алуспорт» (Іспанія) – 2:5 ОТ (1:0, 2:2)

«Динамо»: Густаво – Ромуло, Рахімов, Сіріло, Фернандіньо – Кобзарь, Тату, Фукін, Нандо, Пула, Сучилін, Пауліньо – Піддубний
«Барселона Алуспорт»: Пако Седано – Айкардо, Лін, Серхіо Лосано, Вільде – Торрас, Габріель, Фернандао, Діего, Ігор, Саад Ассіс, Оргего – Крістіан, Чема

Голи:Ромуло, 10, Тату, 33 – Гарбіель, 23, Діего, 30, Фернандао, 41, Серхіо Лосано, 50, Пако Седано, 50
Попередження: Ромуло, 28, Фукін, 32, Тату, 45 – Чема, 28, Габріель, 33