Україна

Футзал Spy News

Україна б'є Італію на її ж площадці! (Відео)

30/10/2013 , 14:56

Наша футзальна збірна перервала безвиграшну серію проти однієї з найсильніших команд світу

Італія – Україна – 3:4 (0:2)

Італія: Маммарелла – Мерлім, Саад Ассіс, Єрколессі, Ліма – Леджеро, Оноріо, Де Лука, Бертоні, Фортіно, Джассон, Фолладор, Мілуччі – Міареллі

Україна: Іваняк – Журба, Д. Сорокін, Білоцерківець, Валенко  – Павленко, Овсянников, Рогачов, Д. Бондар – Легчанов, А. Бондар, Шотурма

Судді: Анжело Галанте, Джакомо Де Варті (обає – Італія)

Голи: Саад Ассіс, 32. Ліма, 32, Мерлім, 40 – Євген Валенко, 13. Денис Овсянников, 16. Євген Рогачов, 24. Денис Овсянников, 40.

Вже з перших хвилин матчу збірна України змогла нав’язати господарям майданчика свою гру. Високий пресинг вже на самому початку зривав розвиток атак італійців, коли ж вони все-таки добиралися до нашої половини, то тільки й залишалося, що бити здалеку в розрахунку на удачу. М’яч доходив до Іваняка нечасто, коли ж все-таки доходив – наш голкіпер діяв дуже впевнено.

Голи Валенка зі штрафного та Овсянникова дозволили українцям піти на перерву з комфортною перевагою – 2:0.

Початок другого тайму пройшов під знаком штурму воріт Іваняка у виконанні збірної Італії. Але наші футзалісти зуміли вийти з цієї ситуації у результативну контраатаку , яку завершив Рогачов.

А дальше нашій команді довелося зіткнутися з тим, що називається «домашнім суддівством». Саме завдяки суддям  господарям вдалося скоротити розрив в рахунку до мінімуму 2:3.

А за дві з половиною хвилини Менікеллі вирішив піти ва-банк, випустивши Ліму “пятим польовим”.

Остання хвилина виявилася багатою на події . Спочатку Овсянніков , обікравши Саада Ассіса , закотив м’яч у порожні ворота , після чого доля матчу була вирішена. Правда , за 8 секунд до сирени Мерлім встиг відіграти один м’яч , але на більше у італійців часу не вистачило. Зате вистачило у збірної України , щоб ще раз відправити м’яч у сітку воріт збірної Італії – це Шотурма вразив порожню рамку. Але , але , але … Арбітри скасували чистий гол – удар Петра був за мить до сирени, що за правилами має вважатися чистим голом. Але арбітри , мабуть , порахували , що і чотирьох пропущених м’ячів для їхньої збірної достатньо.

4:3 – блискуча , іншого слова немає , перемога збірної України . Але насолоджуватися нею у футболістів поки часу абсолютно немає. Менш ніж через добу збірні Італії та України знову вийдуть на майданчик « Pala San Quirico » , гра по своїй напруженості очікується не менш цікавою.