>

Футзал EKSTRA-LIGA

Екстра-Ліга. Локомотив розгромив Енергію. Огляд матчів 6-ого туру (Відео)

31/10/2016 , 11:32

Завершився черговий – вже шостий тур української Екстра-ліги, а це означає, що настав час ознайомити шановну футзальну спільноту з результатами матчів та оглядом подій, які там відбувались.

Матчі між «Соколом» (колишнім «Спортлідером+») та «ЛТК/ІнБев/НПУ» за останній час стали дуже принциповими. А про результативність у цих поєдинках годі й говорити, тому що обидві команди видають просто шалені очні поєдинки. І цей не став виключенням.

«Соколята» вже станом на 9-ту хвилину поєдинку вели 2:0, і наче тримали гру під своїм контролем. Але гості з «ЛТК/ІнБев/НПУ» змогли дуже швидко оговтатись та зрівняти рахунок ще у першому таймі. А вже у другій половині зустрічі, а точніше – на 27-й хвилині, підопічні Валерія Туркіна вперше вийшли вперед. Проте, раділи вони до того моменту, поки Хамдамов не зрівняв рахунок. І це був один з ключових епізодів матчу.

А вирішальною стала остання хвилина гри. «Телефоністи» пішли вперед, бажаючи вирвати виїзну перемогу. Але обрізка на чужій половині майданчику призвела до виходу Шеремети віч-на-віч із Соколовським та голу в ворота гостей. Дзюба та компанія одразу пішли з п’ятим, але по-нормальному розіграти зайвого їм не вдалося. Як результат – гол Педяша у порожні ворота після обрізки, і підсумкові 5:3 на користь «Сокола».

«Сокіл» – «ЛТК/ІнБев/НПУ» – 5:3
Голи:
 Педяш (1, 40), Хамдамов (9, 28), Шеремета (40) – Чеберяк (12), Бакум (13), Дзюба (27)
Попередження: Подлюк (14), Щербань (23) – Соколовський (2), Мороховець (23), Директоренко (28), Цапов (28), Бакум (35)

Відеоогляд матчу:

У Херсоні, як вже було зазначено у анонсі, очікувався один з центральних поєдинків туру. І для обох команд – як для «Продексіма», так і для «Урагана» – він був дуже важливим у плані турнірної боротьби. У цьому поєдинку дуже велике значення мав перший забитий м’яч – хто забив, той і отримав перевагу над суперником. І цю перевагу отримав «Продексім» завдяки голу Скорого.

«Ураган» зміг відповісти лише у другому таймі, коли забив Зварич. Але раділи франків’яни недовго. За кілька хвилин Федорченко знову вивів «Продексім» вперед. Як виявилося згодом, це був переможний гол для херсонської команди. Підопічні Івана Скіцка, звичайно, до останнього сподівались врятувати матч, але їх надії виявилися марними. Таким чином, «Ураган» поступився одному з прямих конкурентів по боротьбі за медалі, а «Продексім» після двох поспіль поразок на старті чемпіонату видає безпрограшну серію.

«Продексім» – «Ураган» – 2:1
Голи:
 Скорий (16), Федорченко (29) – Зварич (26)
Попередження: Кісельов (32) – Зварич (37)

Після того, як «Титан-Зоря» вдома обіграла харківський «Локомотив», багато хто чекав, що підопічні Віталія Соломки зможуть забрати очки і у нинішнього лідера чемпіонату. Однак, їх плани вже на 9-й хвилині порушив Корнійчук. Тим не менш, такий мінімальний рахунок на користь гостей все-таки давав покров чанам шанси змінити ситуацію так, як вигідно саме їм.

Але, незважаючи на всі надії «титанів», «ХІТ» все-таки зміг вивезти з Покровського три очки. Це стало зрозуміло після того, як Чепорнюк та Школьний довели рахунок до 3:0, і у гравців «Титан-Зорі» залишилось дуже мало часу, щоб відквитати такий гандикап. Таким чином, «ХІТ» продовжує лідирувати, але у наступному турі підопічних Олега Лук’яненка чекає випробовування «Локомотивом».

«Титан-Зоря» – «ХІТ» – 0:3
Голи:
 Корнійчук (9), Чепорнюк (31), Школьний (33)
Попередження: Ященко (3), Боргун (16), Доманський (28)

Можливо, поєдинок у Чорноморську і не був центральним у цьому турі, проте він вийшов дуже бойовим. Варто було «Юні-Ламану» забити, як «Кардинал» забивав у відповідь. Було і навпаки – господарі після 13-ї хвилини, коли Лазикін зробив рахунок 2:1 на користь рівнян, змогли забити «гол у роздягальню», чим нівелювали мінімальну перевагу підопічних Сергія Піддубного.

Розв’язка була просто шикарною. Спочатку Вадим Циня на 33-й хвилині вивів «Юні-Ламан» вперед, але вже за кілька миттєвостей Мануйленко зрівняв цифри на табло. Більше того – той же Мануйленко міг стати героєм матчу, якби реалізував дабл-пенальті наприкінці зустрічі. Але в результаті нічия, яка є більш логічним підсумком цього матчу. Додамо, що це – перша нічия (і, відповідно, перше набране очко) «Юні-Ламана» у Екстра-лізі.

«Юні-Ламан» – «Кардинал-Рівне» – 3:3
Голи:
 Фещенко (4), Ємельянов (19), В. Циня (33) – Піддубний (5), Лазикін (13), Мануйленко (34)
Попередження: Новак (39)
На 38-й хвилині Мануйленко («Кардинал-Рівне») не реалізував 10-метровий.

Безумовно, поєдинок фіналістів минулого сезону очікувався з великим інтересом. Особливо якщо врахувати той факт, що у «енергетиків» є свої «борги» перед «залізничниками». Але віддати їх цього разу не вдалося.

Харків’яни протягом першого тайму були трохи ближчими до голу, ніж їх опоненти. Але забити вони змогли тільки на 17-й хвилині. Зробив це Дмитро Сорокін. І цим він забезпечив нехай і мінімальну, але все-таки перевагу своєї команди перед другим таймом.

На початку другого тайму Білоцерківець подвоїв рахунок на користь «Локомотива», чим суттєво збільшив шанси своєї команди на перемогу в українському фут зальному «Ель-Класіко». А згодом Денис Овсянніков зміцнив перевагу віце-чемпіонів України. На жаль, «енергетикам» не вдалося забити бодай би «гол престижу». І, програвши принциповому супернику, підопічні Валерія Легчанова опустилися на третє місце.

«Локомотив» – «Енергія» – 3:0