Відео ultras

Вболівальники Черкаського Дніпра побили адміністраторів ФК Полтави (Відео)

В кінці матчу Першої ліги між Полтавою та Черкаським Дніпром” вболівальники побилися між собою, а потім дісталося ще й адміністраторам полтавського клубу.

Інформація з ultras.org.ua – Ультрас України

Після другого голу черкащани запалили піро, один з фаєрів впав на газон. Черкащани стверджують, що впав через брак самого виробу, ніхто його не викидав. Прибігли два молодика підозрілої зовнішності у спортивних костюмах, один з них під впливом емоцій вихопив один з фаєрів і кинув в людей, після чого сектор зірвався і наваляв цим двом.

Потім було пару хвилин штовханини, а точніше вгамування пилу з обох сторін, адже рознімати бійку прибігли як футболісти обох команд, так і фанати Полтави. На пропозицію правоохоронним органам забрати провокатора в сторону, який ніяк не міг заспокоїтись і продовжував кидатись на людей, ті відповіли: “так це ж президент клубу”. Один з побитих молодиків виявився директором ФК Полтава і після розбірки ще довго розмахував пістолетом та намагався повернутись до гостьового сектору.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
73 / 0.185 / 5.56mb