Відео Spy News

Фол сезону. Матч Ліги Європи ледь не завершився трагедією

Хто вчора дивився матч “Бенфіки” і “Фенербахче” зрозуміє наші емоції.

За рахунку 2:1 на користь португальців напруга у штрафному майданчику турків зростала, адже один забитий м’яч мав виводити “орлів” у фінал. Та ключовий оборонець “Фенера” Ґюкан Ґюнул “підчищав” всі огріхи партнерів й здавалось, що гості таки вивезуть потрібний результат.

Втім, один з епізодів став вирішальним у матчі. Під час чергової масованої атаки “Бенфіки”, Ніколас Ґайтан в запалі боротьби з Ґюнулом з ходу пробив не по м’ячу, а точно в щелепу туркові. Той без свідомості упав на газон, на полі почалась паніка й метушня…

bjso_lbcqaitbg8

Лікарі довго чаклували над футболістом і врешті вивезли його зі стадіону на кареті швидкої допомоги.

Після гри турецькі ЗМІ повідомляли, що в Ґюнула перелом щелепи і вибито сім зубів, але потім цю інформацію “дещо” підкоректували, кажучи, що для Ґюкана все обійшлось. Не обійшлось лиш для його команди, адже втрата центрбека коштувала турецькому клубу путівки в Амстердам.

Втім, динаміка епізоду справді страхітлива. Все в найкращому дусі футболу 90-их, коли не шкодували ні себе, ні суперників…

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
73 / 0.163 / 5.56mb