Фото Spy News

Альфа-самець Мессі, якого бояться в Бразилії

Ліонель Мессі з’явився на обкладинці квітневого номера бразильського журналу ALFA в об’єктиві Доменіко Дольче.

У Бразилії аргентинським футболістом Ліонелем Мессі захоплюються. Це найбільший футболіст у світі, і тому господарі наступного Чемпіонату світу не випускають його з виду.

Але в міру наближення чемпіонату зростає і загальне занепокоєння, що господарі не зможуть в підсумку підняти кубок чемпіонів. Перемога збірної Бразилії в Бразилії – це не ідеал, це обов’язок. Але найстрашніше, що Бразилія може не тільки вилетіти з чемпіонату, а й вилетіти через свого самого запеклого суперника – збірної Аргентини. І вже не варто сумніватися, що Аргентина з задоволенням розгромила б бразильців і відняла у них честь стати чемпіонами.

Мессі до повної колекції титулів не вистарчає трофеїв у складі національної збірної, і для чотириразового володаря Золотого м’яча це залишається головною метою, а зробити це в Бразилії було б просто верхівкою насолоди. У фотосесії Мессі з Доменіко Дольче Мессі продовжує підніматися не тільки як найбільший футболіст на планеті, але і як ікона стилю.

Фото: Доменико Дольче/журнал Alfa
Автор: Хьюго МакКафферти

dolcegabbana.livejournal.com

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
83 / 0.392 / 5.6mb