Фото Клуб 100

Кращі українські бомбардири зібралися на Олімпійському (Фото)

poster-GOLEADORУчора, 17 січня 2014 року, в Олімпійському дворику НСК “Олімпійський” відбулася урочиста церемонія нагородження українських футболістів, які забили за свою кар’єру більше 100 голів.

Серед запрошених гостей є чинні гравці, кар’єра котрих триває, гравці, котрі забили більше 200 голів та двоє, котрі перетнули найвищу планку у 300 голів.

Відповідно до списку членів «Клубу «100» імені Олега Блохіна» у церемоніюзапрошені славетні українські бомбардири, такі як: Олег Блохін, Леонід Буряк, Андрій Шевченко, Вадим Євтушенко, Олександр Заваров, Віктор Леоненко, Сергій Ребров, Олег Саленко, Геннадій Литовченко, Андрій Воробей, Віктор Грачов, Ігор Петров, Михайло Соколовський, Іван Гецко, Олег Протасов, Олег Ящук, Тимерлан Гусейнов та багато інших.

Ніколи раніше такий склад не збирався, і невідомо коли збереться ще раз. Всі учасники були нагороджені премією «Голеадор».

Фото с офіційної сторінки НСК “Олімпійський” в facebook

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
83 / 0.198 / 5.59mb