Відео Ультрас

Бійка фанатів Шахтаря і Металурга З

Перед матчем Шахтар – Металург З відбулася велика бійка між донецькими і запорізькими фанатами.

Версія Кротів: 20 молодих + пара основних кротів прогулювалися в пошуках бомжів, спалили двох бомжів підійшло до них пару чоловік, бомжі без бою віддали свої футболки, відразу дзвінок, що склад бомжів у 15 рил у парку, висуваємося туди, відразу ж нас запакували мусора . Відпустили під початок матчу. Там дізнаємося, що бомжі пи..ять мирних жителів. Після матчу 15 кротів висуваємося за 45 км від Донецька, палимо спринтер бомжів, ті побачивши склад тікають у маршрутку і починають топити, перекрили маршрутку і розбили повністю, бомжі зассали виходити і поїхали в маршрутці повністю без вікон і без лобового. (с)

З чого все почалося не знаю, швидше за все з Запорізьких фанатів, саме вони це і затіяли. Судячи з боксерським кап в зубах, до бійки вони були підготовлені. Якби не беркут, ту відлетіли б їх зуби і капа не допомогла б.

Версія Бомжів: цілий день палили дрібні групи кротів. але накривати не стали, сподівалися що кроти зберуться в більш-менш норм моб. але не отримавши інформації від скаутів, вирішили просто вийти в місті і піти пішки на стадіон у 47 чол. нікого з потрібних людей не зустріли, рушили на гостьовий сектор, проходячи біля кас, в нас кузьмичі почали кидати каміння та пляшки. Ми трохи заспокоїли тих хто кидав гавно. Потім усіх паканули і на райвідділ. Коли нас випустили, ми отримали інфу що в Курахово був розбитий автобус з дітьми з спортшколи Металурга. Коли приїхали в Курахово до того моменту вже нікого там не було (с)

TROUBLEMAKERS UKRAINE

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

72 / 0.254 / 5.59mb