Відео fc metallist

Перформанс та пірошоу від ультрас Металіста (Відео)

29/9/2015 , 11:19

Після початку війни на Сході ультрас країни забули про всі образи і обєдналися. Як відомо, між фанатами “Металіста” і “Дніпра” завжди були досить напружені відносини. Але тепер фанати ходять спільними маршами в підтримку України, разом співають хіт про Путіна.

От і у цей теплий вересневий день, фанати вирішили зіграти товариську гру між собою. Перемогла дружба 8-8.

На матчі основних складів був продемонстрований масштабний перфоманс від господарів. На вихід команд був підготовлений банер із зображенням ключових персон, що зробили найбільший внесок у розвиток Металіста. Під ним текст «make history» з лого клубу різних років. Фоном до баннера послужило пірошоу та заряд про “петуха” Курченко.

Друга серія пірошоу відбулась після забитого гола, яким Металіст зрівняв на той момент рахунок. Палили багато, як в старі добрі часи. Навіть суддя вирішив зупинити гру, що б всі змогли насолодитися красою на трибунах)

Так само у другому таймі підняли масштабний банер із зображенням захисників України в різні епохи – від Київської Русі, до нинішніх часів , Захисники на тлі червоно-чорного і жовто-синього прапорів. Залишки піротехніки спалили на 88-й хвилині.