>

МедіаБлог ARG

За "піжонство" карають. Як Мессі і Ді Марія посміялися над настановами тренера (Відео)

18/6/2015 , 21:20

Аргентинські футбольні зірки Ліонель Мессі та Анхель Ді Марія були звинувачені в насмішках над настановами які дав головний тренер національної збірної Херардо Мартіно  у перерви матчу з Парагваєм на Копа Амеріка

Діалог гравців був знятий на відео в тунелі стадіону перед виходом на другий тайм матчу. На той час аргентинці перемагали з комфортним рахунком 2:0.

“Що він говорив у роздягальні, це ж якась маячня?” – запитав Мессі.

“Сказав, що непросто буде здобути результат”, – відповів Анхель, і обоє футболістів засміялися.

Нагадаємо, що у підсумку Парагвай зумів відквитати два м’ячі й здобути нічию у поєдинку з аргентинцями. Ось так “піжони” були покарані за зухвалість і самовпевненість.