>

МедіаБлог eng

Команда втратила двох воротарів в одному таймі через перелом руки (Відео)

20/1/2015 , 22:56

У третьому за значимістю футбольному дивізіоні Англії стався вкрай рідкісний для футболу випадок. Відразу два голкіпера “Сканторп Юнайтед” вибули на тривалий термін, отримавши серйозні травми під час ще першого тайму їхньої команди з “Брістоль Сіті”.

Вже на 8-й хвилині протистояння голкіпер Сем Слокомб отримав перелом руки і був змушений покинути поле. На його місце встав Джеймс Северн, але ненадовго. Вже наприкінці тайму через аналогічну травму його змінив захисник команди Ендрю Бойс, який пропустив в підсумку один гол, а зустріч закінчилася з рахунком 0: 2.

“Ми втратили двох воротарів в цій грі через однакові травми – в обох перелом рук”, – сказав головний тренер “Сканторп Юнайтед” Марк Робінс.