МедіаБлог Spy News

Футболіста вигнали з команди за жорстоке поводження з собакою

Гравець ФК «Белла Віста» проявив неймовірну жорстокість до … собаки

Футболіст аргентинської команди «Белла Віста» Енцо Хіменес під час матчу був вилучений з футбольного поля за грубе поводженням з твариною.

Гравець ФК «Белла Віста», яка виступає в одній з регіональних ліг Аргентини жорстоко повівся з невинною собакою, що вибігла на поле. Пес просто підбіг до футболістів і, виляючи хвостом ліг перед ними на землю. Енцо Хіменес, цілком ймовірно не був великим любителем собак, тому він не замислюючись узяв тварину двома руками за шию і спробував перекинути за межі поля через огорожу в глядацький сектор. Але, на жаль футболіст переоцінив свої сили і просто не зумів підкинути собаку до потрібної висоти, і нещасна тварина з усієї сили врізалося про край натягнутої сітки. На щастя, пес на ній не повис, сітка відкинула собаку назад на поле, після чого вона з переляку втекла, повідомляє портал Allsport-news.com.

Після цього інциденту, за яким спостерігали всі вболівальники, серед яких були і діти, Хіменес негайно був вилучений з поля. Футбольні фанати були росто приголомшені від побаченого, на поле полетіли папірці і порожні пляшки.

Через деякий час надійшла інформація, що гравець був відрахований зі свого клубу.

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
74 / 0.186 / 5.55mb