МедіаБлог BEZUS

Ганебний вчинок Безуса у чемпіонаті Бельгії (Відео)

Spy-Football.com

26/11/2016 , 11:42

Півзахисник «Сент-Трюйден» Роман Безус може отримати дискваліфікацію на кілька матчів за удар суперника у зустрічі проти «Брюгге» (0: 1).

Українець вирішив помститися нападнику суперника Іск’єрдо за фол і вдарив того в обличчя. Суддя матчу на цей момент не звернув уваги, але їм зацікавилася дисциплінарна комісія.

Ще двічі українець грубо порушував правила, і лише одного разу був покараний попередженням за удар суперника по ногах ззаду. Також арбітр не покарав Романа за те, що він спеціально наступив на ногу суперникові.

У Бельгії за підсумками 15-го туру розглядається чотири епізоди, що стосуються грубої неспортивної поведінки, два з них у відношенні Безуса.

Відзначається, що за однією із статей Безус може постати перед Федеральною прокуратурою Бельгії за нанесення ушкодження.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

70 / 0.155 / 5.18mb