МедіаБлог Spy News

Перший гол Артема Милевского за "Газіантепспор" (+відео)

Вчорашній день екс-форвард київського «Динамо» і збірної України Артем Мілевський запам’ятає на все життя. Справа в тому, що Міля став одним з авторів перемоги його «Газіантепспора» над «Кардемір Карабюкспор», що йде на 7-му місці в турецькій Суперліги.

Артем вийшов на поле на 75-й хвилині замість Мухаммет Демір за рахунку 1:0 на користь «Газіантепспора» і вже через чотири хвилини записав на свій рахунок гольову передачу (подивитися можна за цим посиланням) на Сердара Озбайрактара. А ще через десять хвилин вже сам Мілевський (після скидки головою Сердара – люб’язність за люб’язність) забив свій дебютний гол в Туреччині, оформивши остаточний розгром супротивника.

Після цієї перемоги «Газіантепспор» набрав чотири очки після шести турів, що дозволило команді залишити останнє місце в турнірній таблиці.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

73 / 0.159 / 5.56mb