МедіаБлог TV

Російський коментатор зганьбився під час матчу чемпіонату Голландії (Відео)

Нещодавно стало відомо, що у легендарного голландського футболіста і тренера Йохана Кройфа діагностували рак легенів в одній з клінік Барселони.

У різних ЗМІ була інформація про те, що на матчах 10-го туру чемпіонату Голландії на 14-й хвилині всі присутні на стадіоні будуть супроводжувати секундомір матчу оваціями, поки не з’явиться число 15. Таким чином, голландська футбольна громадськість вирішила підтримати Кройфа, який виступав під номером 14.

Коментатор матчу «Вітесс» – «Аякс» коли побачив, що весь стадіон почав несамовито плескати при появі на секундомірі числа 14, почав губитися в найбезглуздіших здогадах. Безліч уболівальників і «футбольних людей» за допомогою соціальних мереж вже висловили свою думку про халатність цього горе-коментатора.

Ось, що з цього приводу думає Коментатор каналів «Спорт 1» і «Спорт 2» Андрій Шахов:

«Коментаторських позорище! На всіх матчах чемпіонату Голландії на 15-й хвилині глядачі, тренери, запасні влаштовували овацію на честь великого Йоханна Кройфа, у якого виявили рак. І тільки цей горе-коментатор не знає, хто такий “Йохан Штарке”. Як противно таке чути. Хто кого перехлопає? Ідіот! »

ТегиТеги: Відео,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
74 / 0.157 / 5.56mb