МедіаБлог GERRARD

Прощальний матч Стівена Джерарда (Відео)

Spy-Football.com

30/3/2015 , 20:39

На «Енфілді» був проведений прощальний матч з легендарним і не тільки для «Ліверпуля», а й для всього англійського футболу Стівеном Джеррардом, який перебирається після закінчення сезону за океан. У своєму прощальному матчі він став автором двох голів з пенальті.

Команда Джеррарда (1-й тайм): Джонс, Джонсон, Е.Джеррард, Террі, Ріїсе, Джеррард, Алонсо (Тейшейра, 32), Нолан, Бабел, Джером Сінклер, Анрі.

Команда Джеррарда (2-й тайм): Джонс (Вігор, 78), Джонсон, Денн, Вільямс, Уорнок, Джеррард (Тейшейра, 81), Адам, Спірінг, Бабел, Торрес, Суарес.

Команда Каррагера (1-й тайм): Рейна, Фленаган (Морено, 32), Каррагер, Келлі, Арбелоа, Лукас, Шелві, К’юелл, Даунінг, Дрогба, Балотеллі.

Команда Каррагера (2-й тайм): Рейна (Гулачі, 61), Кліши, Келлі, Морено, Каррагер, Лукас (Магуайр, 72), Нун, Луїс Гарсія, Бреннаган, Боріні, Белламі

Сам поєдинок між Командою Джерарда та Командою Каррагера завершився класичною нічиєю 2:2

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
74 / 0.161 / 5.57mb