ЧС-2014 Spy News

Щоб англійці боялися. Україна - Сан-Маріно - 9:0. ВІДЕО

7/9/2013 , 9:10

У Львові команда Михайла Фоменка дала майстер-клас аматорам із Сан-Маріно.

9:0! Є новий рекорд результативності. Збірна України атакувала упродовж всього матчу і жодного разу не дозволила засумніватися у своїй перевазі в класі.

Початок розгрому поклав Марко Девіч. Форвард вразив ворота Валентіні після скидки Федецького головою. Другий гол на 26-й хвилині забив Євген Селезньов. Він переправив м’яч і порожні ворота після скидки Хачеріді. Далі був гол Едмара та самого Хачеріді. На перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь господарів.

У другому таймі підопічні Фоменка забили ще 5 голів. Відзначалися Коноплянка, Хачеріді, Безус, Федецький та Ракицький. Моментами гравці збірної України буквально пішки доходили до чужих воріт, і цілком могли забити ще декілька голів.

Через декілька днів на збірну України чекає справжнє випробування – зустріч з іменитою збірною Англії у Києві. Сьогоднішня перемога забезпечить команді Фоменка чудовий настрій напередодні вирішальної битви з британцями.

Україна – Сан-Маріно – 9:0

Голи: Девіч (11), Селезньов (26), Едмар (32), Хачеріді (45+2, 54), Коноплянка (50), Безус (63), Федецький (74), Ракицький (90+4).

Україна: П’ятов, Федецький, Ракицький, Хачеріді, Шевчук (Гусєв, 61), Тимощук (Безус, 60), Едмар, Ярмоленко (Хомченовський, 76), Коноплянка, Девіч, Селезньов.

Сан-Маріно: Ф.Валентіні, К.Валентіні (Болліні, 58), Палацці, Ф.Вітайолі, Сімончіні, Дженгіні, М.Вітайолі, Коппіні (Бускаріні, 69), Червелліні, Сельва, А.Гаспероні (Рінальді, 88).

Попереджені: Девіч, Хачеріді – Сімончіні, Коппіні, К.Валентіні, Ф.Вітайолі