ЧС-2014 Spy News

Мешканці Бразилії іноземцям: Не приїжджайте до нас на ЧС-2014

Так бразильці добиваються покращення життя

Так бразильці добиваються покращення життя

Бразильці, через соціальні мережі, застерігають усіх бажаючих приїхати на Мундіаль в південноамериканську країну.

“Наші дорогі друзі, що не проживають в Бразилії, поставтеся до цього серйозно. Не приїжджайте в Бразилію на чемпіонат світу-2014.

Наші чиновники витратили мільярди на будівництво стадіонів, які коштували вдвічі дешевше, і ніяк не покращили умови проживання. Через нерозвинену інфраструктуру люди гинуть у лікарнях. Насильство проти жителів не контролюється, особливо це стосується туристичних міст, таких, як Ріо і Сан-Паулу. Аеропорти, громадський транспорт, готелі не в змозі нормально обслужити нас, місцевих жителів, а тепер уявіть, що буде, коли в країну прибудуть тисячі туристів.

Бразильці страждають від усього цього. На цьому чемпіонаті світу не буде порядку. Туристів обманюють, вони будуть в небезпеці, не кажучи вже про несерйозне ставлення до місцевих жителів і їх проблем.

Якщо ж у вас є які-небудь сумніви, просто перегляньте наші газети”, – говориться у зверненні.

Джерело: euro-football
ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.148 / 5.56mb