>

ЧС-2014 Spy News

Плей-офф.Ібрагімовіч-Роналду - 2:3, а Срна везе хорватів в Бразилію

20/11/2013 , 12:30

Залишившись удесятьох ще у першому таймі, після вилучення автора першого гола Маріо Манджукіча, хорвати втримали не тільки мінімальну перевагу. пле й дотисли Ісландію зусиллями капітана «Шахтаря» Дарійо Срни. У підсумку загальна перемога 2:0 і заслужений вихід Хорватії на ЧС-2014.

Хорватія — Ісландія 2:0

Голи: Манджукіч, 27, Срна, 47

Шанси Рібері на Золотий м’яч похитнулися, а на чемпіонаті світу буде дві “збірні Бразилії”. Божевільна десятихвилинка в середині другого тайму почалася з того що на 50-ій Кріш відкрив рахунок, після чого, здавалося, шведам уже нема в що вірити. Та невдовзі впродовж чотирьох хвилин Ібрагімович вивів Швецію вперед, і шанс зявився –  треба було забити лише ще один гол. Але ця надія шведів прожила лише п’ять хвилин, після чого КріРо оформив хет-трик.

Швеція — Португалія 2:3

Голи: Ібрагімовіч, 68, 72 – Роналду, 50, 77, 79

Румунія – Греція 1:1

Голи: Вассіліс Торосідіс, 55 (автогол) – Костас Мітлоглу, 23