Україна

ЧС-2014 Spy News

Блохін передав фарт Фоменку?

22/3/2013 , 23:45

У надважливому для себе матчі збірна України перемагає у Варшаві збірну Польщі. Після цього матчі наші шанси на поїздку до Бразилії не вигладають такими вже й примарними. Хоча попереду ще слід здобути не одну таку перемогу.

З перших ще хвилин ми стрімко помчалися в атаку . Спочатку Ярмоленко, метрві з 18 відправив мяч у дальній кут воріт Боруца. А  згодом класний дальній постріл вдався Гусєву і це 2-0 … а шла тільки 7 хвилина зустрічі. Такий початок дещо приголомшив господарів.

Але до честі поляків, вони не здалися. Те що відбувалося протягом наступних 35 хв можна назвати… “фартом”. Фарт у тому що ми пропустили тільки один гол. А моментів у господарів було море. Склалося враження , що у нас немає захисту. Форварди “кадри” спокійно завдавали ударів зі штрафного майданчика, без будь-якого супротиву збоку суперникі. Інколи просто фартило, інколи рятував Пятов… і хто зна як би усе закінчилось якби не Зозуля. Його гол “у роздягальню” дещо заспокої уболівальників збірної України. І , як виявилося після перерви, заспокоїв господарів. 4 удари в ствір воріт і 3 голи – фантастична реалізація!

У другому таймі склалося враження , що це Україні треба відіграти 2 мячі. Збірна України контролювала мяч і хід поєдинку загалом. Створила ще декілька гольових моментів, але цього разу забити вже невдалося. Поляки лише раз серйозно огризнулися, але дивовижний сейв Пятова не дозволив відзнячмитися французькому полякові Обраньяку.

Отже, 3-1 ніби і впевнена перемога збірної України, але питання по захисту в 1-ому таймі дещо зіпсували цей смак тріумфу.

Польща – Україна – 1:3

Голи: Лукаш Пищек, 18 – Андрій Ярмоленко, 2, Олег Гусев, 7, Роман Зозуля, 45.

Польща: Артур Боруц, Лукаш Пищек, Марцін Василевскі, Себастян Бьоніш, Гжегож Криховяк, Каміл Глик, Даніель Лукашик, (Людовік Обраньяк, ’59), Якуб Блащиковскі, Радослав Маєвскі, (Лукаш Теодорчик, ’76), Роберт Левандовскі, Мацей Рибусь, (Якуб Косецкі, ’46).

Україна: Андрій Пятов, Олександр Кучер, Артем Федецький, Вячеслав Шевчук, Евген Хачеріді, Тарас Степаненко, (Анатолій Тимощук, ’60), Олег Гусев, (Микола Морозюк, ’93), Денис Гармаш, (Роман Безус, ’92), Руслан Ротань, Андрій Ярмоленко, Роман Зозуля

Попередження: Даніель Лукашик, 44. – Руслан Ротань, 17. Денис Гармаш, 33. Тарас Степаненко, 45. Анатолій Тимощук, 87. Микола Морозюк, 94.

Свій наступний матч відбірного циклу українці зіграють у вівторок, 26 березня, в Одесі – зі збірною Молдови.