Мексика

ЧС-2014 Мундіаль

Немає прийому проти Роббена, якщо немає іншого Роббена! (Відео)

30/6/2014 , 17:14

Ðàôàýëü Ìàðêåñ, Àðüåí Ðîááåí è Ýêòîð Ìîðåíî *** Local Caption ***У драматичному матчі за вихід в 1/4 фіналу перемогу здобула збірна Нідерландів. Команда програвала з рахунком 0:1, але змогла на 88-й і 94-й хвилинах добути потрібний результат.

На початку другого тайму блискучий гол Дос Сантоса, змусив битися в екстазі всю країну.А потім Нідерланди шукали ключі до дверей можливо кращого на турнірі голкіпера Очоа (його визнали пізніше кращим гравцем і цього матчу). Ключик ж знайшовся на 88-й хвилині. М’яко кажучи, погано провівший матч Уеслі Снейдер зробив головне – забив. З цієї секунди було ясно – Мексика приречена. Відчувалося, що в додатковий час вона б не витримала, так як сил просто не було.

Але додаткового часу було не потрібно. Ар’єн Роббен включив якусь додаткову швидкість, не в перший раз залишив у дурнях весь захист мексиканців і заробив пенальті. Хтось скаже, що пенальті не було в цьому епізоді, але тоді давайте згадаємо, що був подібний епізод в цій грі не один. Рефері зібрав їх всіх в купу і вказав на точку. Шкода, що антигероєм став великий мексиканський гравець – Рафа Маркес, який провів приголомшливий груповий етап, але не зміг встояти в протистоянні з одним з найобдарованіших і геніальних гравців сучасності – Роббеном.

Пенальті взявся бити не Роббен, а Хунтелар, який з’явився на полі вперше і лише для того, щоб вивести свою команду до чвертьфіналу.

Нідерланди – Мексика – 2:1(0:0)
Голи: Снейдер, 88, Хунтелаар, 90+4 (пен) – дос Сантос, 48.