Думки Віктор Леоненко

Віктор Леоненко: "Правий сектор" зараз ганяє всю Україну

leonenkoЕксперт телеканалу “Футбол” Віктор Леоненко висловив свою думку про ситуацію в керівництві Федерації футболу України.

-”Правий сектор” багато чого хоче. А раптом я стану президентом (Федерації футболу України)?

Але мені це не цікаво. Мені цікаво розбирати матчі. Я б призначив , наприклад , Трошкіна .

“Правий сектор” зараз ганяє всю країну, але я не боюся “Правого сектора”. Я нічого поганого не зробив для країни. Якщо призначать мого друга з Луцька , то будь ласка.

- Ви Віталія Кварцяного маєте на увазі?

- Звичайно. До речі, в Луцьку він герой. Я не думаю, що президентом призначать якогось “чайника”. Швидше за все, буде професіонал. А “Правий сектор” там або лівий – різниці немає. Хоча вони молодці. Якщо прийде професіонал – я сам особисто подзвоню Ярошу ( лідеру ” Правого сектора” – прим. Ред. ) І скажу, що він молодець.

А якщо буде хрень, то я так само можу подзвонити і сказати йому, що ви вибрали хрень. Але поки важко про це судити. Можливо, хтось ще відмовиться від участі в чемпіонаті. Проблеми в країні серйозні.

Джерело: Sportanalytic.com

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.173 / 5.58mb