Думки Дмитро Селюк

"Таврія" стане відстійником "Динамо"

selyukФутбольный функцірнер Дмитро Селюк поділився своєю думкою про ситуацію в колись рідній сімферопольській “Таврії”.

“Незабаром кримчани втратять свою індивідуальність. Скоро всі все самі побачать. Дійсно, поки цього немає, але буде! Тут же як: останні півроку київський “Арсенал” виконував функції клубу-відстійника “Динамо”, зараз місце “канонірів” має хтось зайняти. Ось його і займе “Таврія”.

Тому можу припустити, що через деякий час кримський клуб припинить існування… А поки сімферопольський СК буде грати роль… ну, туалетного паперу для столичних.

Свого часу я врятував ” Таврію” : почав вичищати їх гнійники , привів хороших футболістів , причому недорогих , а ще – класного наставника. Однак мене і Семена Альтмана несподівано звідти прогнали . Знаєте , чому? Тому що при мені ми двічі зіграли внічию з динамівцями , а втрачених чотирьох очок їм не вистачило для чемпіонства . І що було після ? Прийшов Олег Лужний – чисто динамівський чоловік. А найближчим часом ця тенденція посилиться : весь столичний відстій буде стікатися до Криму !

Є вже умовний другий крок : взяли ручного тренера. Хто такий Костов ? Звідусіль , де він працював , його виганяли . Кілька років тому при переході нігерійця Санні Кінгслі з донецького ” Металурга” десь ” зникли” 600 000 доларів! Зараз буде ще веселіше ! “- заявив Селюк.

Нагадаємо , раніше Дмитро Селюк обіймав пост віце -президента ” Таврії”. Після низки скандалів функціонер покинув клуб.

Попередній наставник кримчан Янніс Хрістопулос вважався людиною Селюка .

Відзначимо , що ФІФА після скарг Селюка заборонив ” Таврії” реєструвати нових футболістів до січня 2014 року.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.166 / 5.89mb