Думки Худжамов

Худжамов: Чому якийсь москаль повинен заважати мені будувати мою країну?

hudgamovГолкіпер Іллічівця Рустам Худжамов не розуміє людей, які підтримують окупантів.

Про це вихованець Динамо заявив газеті “Експрес”, коментуючи події, що відбуваються в Україні.

“Мене дивує позиція наших людей, які піддаються на провокації і підтримують окупантів. Мені теж не подобається, що бензин став дорожчий, а долар виріс. Але, з іншого боку, хто, якщо не ми, наведе порядок в країні?”, – сказав він.

“Моя позиція чітка: ті люди, які хочуть жити в Росії, люблять Путіна, нехай збирають свої речі і… валять туди. Сибір велика, там є, де жити”, – зазначив гравець.

За його словами, Україна єдина і неподільна.

“Як може росіянин приїхати сюди і розповідати, що я повинен жити під російським прапором? Це що, жарти такі?Я їх не розумію”, – продовжив Худжамов.

“Нарешті країна об’єдналася. Львів і Донецьк думають однаково. Українці чітко висловлюють свою позиції – Україна єдина і неподільна. Чому, вибачте за слово, якийсь москаль повинен заважати мені будувати мою країну?, – цитує футболіста Dynamo.kiev.ua.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.230 / 5.38mb