Думки Ігор Суркіс

Суркіс: "Це якийсь бунт"

surkisПрезидент “Динамо” Ігор Суркіс назвав бунтом зіткнення між мітингуючими і міліцією, які почалися днем 19 січня біля стадіону “Динамо” імені Валерія Лобановського в Києві.

Суркіс вважає, що подібні дії не принесуть користі нікому, але при цьому може постраждати не лише стадіон, але і пам’ятник найкращому тренерові в історії “Динамо” Валерію Лобановському, якого нещодавно перенесли за межі стадіону.

“Моя думка, воно нікому не треба. Все потрібно вирішувати за столом переговорів, мирним шляхом. Ну хіба комусь стане легше від того, що спалять колонаду і пам’ятник великому Лобановському? Це якийсь бунт. У мене до нього негативне ставлення”, – цитує Суркіса “Сегодня”.

Нагадаємо, що під час цих заворушень постраждали колони біля входу до стадіону “Динамо” та майже згорів портрет Лобановського.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.164 / 5.55mb