Думки Олександр Ярославський

Олександр Ярославський: "Нинішній Металіст - це труп"

jaroslavskyХарківський «Металіст» за короткий час втратив лідируючі позиції, перетворившись на пересічного середняка УПЛ, який комплектується за рахунок орендованих футболістів, вільних агентів і гравців нижчих ліг.

Багато вболівальників команди вважають, що такий стан справ можна було б виправити, якби керівництво і фінансування команди на свої плечі погодився знову взяти екс-президент клубу Олександр Ярославський. Втім, сам Олександр Владиленович в який вже раз дав зрозуміти, що повертатися в український футбол найближчим часом не збирається, а «Металіст» йому не цікавий.

«Мені завжди було цікаво говорити про футбол, але головне – про речі, де є життя. Але нинішній «Металіст» – це труп, не вартий нічого, навіть того, щоб приділяти йому і хвилини уваги. Я не знаю і не хочу знати, чому їм видали атестат. Точно так само я не знаю і не хочу думати про те, у що виллється нинішня ситуація », – цитує Ярославського dynamo.kiev.ua.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.175 / 5.3mb