Поза грою Spy News

Витрати УПЛ на міжнародному трансферному ринку зросли на 168%

uplМіжнародна федерація футболу (ФІФА ) оприлюднила щорічний звіт Global Transfer Market report , в якому наводиться фінансова інформація про угоди футбольних клубів на міжнародному ринку в 2013 році.

У дослідженні враховувалися всі трансфери , при яких футболісти переїжджали з однієї країни в іншу. Найбільша сума була витрачена в англійській прем’єр- лізі , де витрати на міжнародні трансфери зросли на 51 %. За витратами на міжнародному ринку українська Прем’єр- Ліга опинилася на сьомому місці: загальна вартість угод склала 116 млн фунтів , що на 168 % більше , ніж у 2012 році.

Відзначимо , що УПЛ виявилася також в числі ” самих продающих ” ліг світу , зайнявши восьме місце за загальною сумою продажів футболістів у закордонні чемпіонати . Сума продажів склала 101 млн фунтів , що на 379 % більше , ніж у попередньому році.

Джерело: Чемпионат

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.177 / 5.6mb