Трибуна Інтерв'ю

Вілліан: Нехай гравці "Шахтаря" уважно подивляться у свій контракт

wilianЕкс-футболіст “Шахтаря” Вілліан в ексклюзивному інтерв’ю Goal.com пояснив, чому вирішив покинути донецький клуб.

- Я півтора року намагався покинути “Шахтар”, але у мене нічого не виходило. Були пропозиції від великих клубів Англії і не тільки, але їх не приймали. Я всіляко намагався вести переговори про свій відхід, показати своє бажання грати за топ-клуб, бути на виду у збірної, але мої доводи не знаходили відгуку.

“Шахтар” був готовий відпустити мене тільки за суму відступних. Моє бажання грати в Англії було великим, але єдиним клубом, який виплатив відступні, став “Анжи”. Я відчуваю велику повагу і прихильність до клубу, який зробив таку пропозицію.

Ні про що не шкодую. Я просто не міг залишатися в “Шахтарі”. Там говорили одне, а робили інше.

“Шахтар” – чудовий клуб з відмінною структурою. Тільки тим гравцям, які хочуть звідти піти, слід провести хорошу розмову з керівництвом і уважно подивитися в свій контракт, щоб там не було перешкод для трансферу. Були деякі футболісти, які йшли з клубу “погано”, – сказав Вілліан.

ftr.com.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.155 / 5.6mb