Трибуна Срна vs Ультрас

Даріо Срна розкритикував ультрас «Шахтаря» за їх підтримку України

srnaКапітан донецького “Шахтаря” Даріо Срна звернувся до ультрас “гірників” щодо їх поведінки на “Донбас Арені”.

“Я завжди прямо кажу те, що думаю. Те, що сьогодні відбувається на трибуні ультрас, – не просто негарно. Це неприпустимо! Ультрас “Шахтаря” багато разів критикували нас за гру, за самовіддачу на полі. Свистіли. І це було справедливо, я визнавав. Але сьогодні я обурений їх поведінкою. Я відчуваю, що ми не разом: ультрас не з командою! Їх мати, демарші і політичні гасла не йдуть на користь “Шахтарю” – навпаки, їх поведінка шкодить нам”, – цитує Срну офіційний сайт “Шахтаря”.

“Так, в Україні зараз складна ситуація. Але все це відбувається за межами “Донбас Арени”! На стадіоні не повинно бути політики – тут є тільки вболівальники. Чому 300 осіб нав’язують політику іншим 25-30 тисячам уболівальників, які присутні на стадіоні, і змушують їх слухати матюки? Звертаюся до ультрас: я вимагаю поваги до інших вболівальників, поваги до футболістів, тренерів, президента клубу. Я настійно закликаю ультрас дотримуватися правил поведінки на стадіоні”, – додав капітан “гірників”.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

66 / 0.162 / 5.61mb