Трибуна stadion

Донбас Арена потрапила в топ-5 закинутих стадіонів світу (ФОТО)

Раніше ці стадіони збирали десятки тисяч людей, але зараз вони знаходяться в досить жалюгідному стані. Бельгійський портал 7sur7.be склав рейтинг занедбаних спортивних арен.

«Понтіак Сільвердоум», Детройт, США

Ця арена на 80 тисяч місць була відкрита в 1975-му році, її будівництво коштувало $ 75 мільйонів. У 1994-му вона приймала три матчі ЧС-1994 року, включаючи матч відкриття США – Швейцарія. Зараз стадіон не використовується.

У 2013-му році місто Детройт був визнаний банкрутом.

«Леон Болле», Ле ман, Франція

Колишня домашня арена «Ле Мана» до 2012-го року, нині стадіон «Леон Болле» перебуває в жалюгідному стані. Деякі з трибун знесені, ті що залишилися – в катастрофічному стані. Після своєї останньої реконструкції в 2004-му році стадіон міг прийняти 17 тисяч глядачів.

«Луїс Сітьяр», Мальорка, Іспанія

У 1998-му році на цій арені свій перший матч в основі «Барселони» провів зоряний Хаві, «блаугранас» билися з «Мальоркою» за Суперкубок Іспанії. У 2007-му році «Мальорка» перебралася на новий стадіон, а «Луїс Сітьяр» остаточно занепав.

«Донбас Арена», Донецьк, Україна

Побудована в 2009-му році за $ 400 мільйонів, донецька «Донбас Арена» може вмістити майже 53 тисячі глядачів. Стадіон приймав матчі Євро-2012, але не використовується після початку збройного конфлікту в східній Україні.

«Саррія», Барселона, Іспанія

Барселонская «Саррія» була домашньою ареною «Еспаньола» до 1997-го року. Фінансові труднощі клубу змусили продати стадіон забудовнику, і він був знесений. У 1982-му році «Саррія» приймала матчі ЧС-1982, його місткість становила майже 44 тисячі чоловік.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.239 / 5.92mb