Трибуна Spy News

"Дніпро" навіть не вилітав з Дніпропетровська на гру в Одесу?

Програма в «Центрі поля» від прес -служби « Чорноморця» пролила світло на ситуацію з неявкою «Дніпра » на матч 1 /8 фіналу Кубка України в Одесу.

Як повідомляє джерело «моряків» у вітчизняній авіації , літак , який повинен був доставити гравців і тренерський склад « Дніпра» до Одеси на матч Кубка України проти « Чорноморця» , не зміг зробити цього через свою… зайнятість .

Того вечора , 29 жовтня, коли футболісти «Дніпра » повинні були вилетіти до Одеси , клубний літак оговтався за гравцями київського « Динамо» в Луганськ , звідки команда поверталася до столиці України після кубкового матчу проти свердловського «Шахтаря».

Гравці і тренерський штаб « Динамо» були доставлені до Києва , але звідти літак вилетіти до Дніпропетровська не зміг через туман. У підсумку , навіть на ранок у день гри , 30 жовтня, літака ще не було Дніпропетровську . Повідомляє glavnoe.ua.

Якщо все це правда, то пахне ще одним дуже серйозним скандалом для “Дніпра”.

Хоча , невже у “Дніпра” та “Динамо” один літак на двох? Ми будемо пильно стежити за спростуванням чи “не спростуванням” цієї інформації.

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.141 / 5.57mb