Трибуна Spy News

Офіційно: Тимощук повертається в "Зеніт"

8506_468779013197694_572181985_nПівзахисник збірної України Анатолій Тимощук з 1 липня продовжить кар’єру у складі “Зеніту”.

“Після завершення тріумфального сезону, я готовий розповісти, де продовжу свою кар’єру. Незважаючи на пропозиції з різних країн світу, я вирішив пов’язати своє майбутнє з клубом, з якими ми вперше пережили багато радісних моментів.

Мій контракт набуває чинності з 1 липня і найближчі два роки я буду гравцем пітерського “Зеніту”, з яким ми плануємо досягати нових перемог.

До зустрічі в Санкт-Петербурзі! “- Написав Тимощук на своїй сторінці в Facebook.

Угода з віце-чемпіоном Росії розраховано на 2 роки. Перше пришестя Тимощука в пітерський клуб було у 2007 році. У складі команди Тимощук став чемпіоном Росії, виграв Суперкубок Росії, Кубок і Суперкубок УЄФА. У футболці пітерського клубу Анатолій Тимощук провів 100 матчів і забив 18 голів.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.172 / 5.56mb