Трибуна Ребров

Ребров оголосив бойкот телеканалу “Футбол” через Леоненка

rebrovГоловний тренер “Динамо” відмовився спілкуватися з журналістами каналу, допоки на ньому працюватиме колишній форвард киян Віктор Леоненко. Про це повідомляє Еспресо.TV.

За словами ведучого передачі “Великий футбол” Олександра Денисова, Сергій Ребров особисто оголосив про це представникам каналу. Колишній гравець “Динамо” Віктор Леоненко є постійним експертом “Великого футболу”. Він неодноразово критикував гру киян, попри те що вони після шестирічної перерви стали чемпіонами України.

Тренер поставив ультиматум: поки в “Великому футболі” працює Леоненко, давати інтерв’ю каналу “Футбол” він не буде – повідомив Денисов.

“Реброву не здається, що його з Динамо звільнять швидше, ніж мене звідси? Не виграє – і до побачення.

Це нефаховий підхід. Щось його зачепило, але що? Те, що команда випадково перемагає? Потрібно визнавати те, що є. Нехай ображається. Грали ж разом, але гаразд. Удачі тобі, Сєрєга, – сказав Леоненко в ефірі “Великого футболу, пише Террикон.

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.169 / 5.57mb