Поза грою FIFA

Компанії Sony та Fly Emirates відмовились співпрацювати з ФІФА через Україну

Spy-Football.com

4/11/2014 , 12:33

fifa_blatterФІФА втратила два грошових контракти через військовий конфлікт на Донбасі, інформує німецьке видання Focus. Світові гіганти компанії Sony і Fly Emirates відмовляються від роботи з Міжнародною федерацією футболу, і не продовжуватимуть свої спонсорські угоди, які діють до кінця поточного року.

За інформацією джерела, головною причиною для відмови пролонгації контрактів став той факт, що ФІФА загрузла в корупції, а останньою краплею для двох компаній стали скандал з виборами господарів чемпіонатами світу в Катарі і нерішучість президента Йозефа Блаттера в питанні з проведенням ЧС-2018 в Росії під час військової агресії останньої щодо України.

Нагадаємо, низка діячів звернулася до ФІФА відібратиу Росії право проведення мундіалю через військову агресію в Україні та збитий проросійськими терористами «Боінг-777». У свою чергу ФІФА заявила, що не відбиратиме права на проведення ЧС-2018 у Росії, незважаючи на агресивну політику керівництва РФ. Однак, після запровадження низки економічних санкцій, шанси не те, що Росія таки не прийматиме найближчий мундіаль, постійно зростають.

Як стало відомо нещодавно, у президента ФІФА Йозефа Блаттера в Росії свій інтерес - підконтрольна президенту ФІФА будівельна компанія отримала дозволи на зведення низки об’єктів до ЧС-2018 у Росії.

zaxid.net

ТегиТеги: Фінанси, ФІФА,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.174 / 5.58mb