Трибуна LUCHESKU

Луческу присягає на вірність Шахтарю і Ахметову

lucheskuГоловний тренер “Шахтаря” Мірча Луческу в інтерв’ю “SoFoot” розповів про те, що своє найближче майбутнє пов’язує саме з донецьким клубом.

“Подивимося, як буде розвиватися ситуація в найближчі дні. Чекаємо, яке рішення прийме ФФУ. В даний момент ми працюємо над тим, щоб пройти збори в Австрії та Швейцарії. Там ми зіграємо з “Сент-Етьєном” і “Ліоном”.

Я побудував цю команду, зробив все для того, щоб її визнали на міжнародному рівні. Не знаю, що принесе нам майбутнє, але можу сказати одне: я не кину клуб, його президента і вболівальників.

У мене контракт з “Шахтарем”, і я маю намір відпрацювати його до кінця. Буду останнім, хто залишить “Шахтар”, – заявив Луческу.

Через бойові дії, діяльність екстремістів, зокрема російських, “Шахтар” наразі не може тренуватись і виступати у Донецьку. Команді доведеться, мабуть, переїхати в інше місто. Зявилися чутки що таким містом може стати Івано-Франківськ.

за матеріалами: terrikon.com

ТегиТеги: Луческу, Шахтар,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.185 / 5.58mb