Трибуна Iran

Азіатська родзинка: 8 гравців з жіночої збірної Ірану вивилися чоловіками

В іранському футболі розгорівся черговий гендерний скандал.

Офіційний представник футбольної ліги Ірану Модтабі Шарифи повідомив, що вісім гравців жіночої збірної Ірану є чоловіками.

«Вісім гравців з жіночої збірної є чоловіками, які очікують операцій по зміні статі», – наводить слова Шарифи аль-Арабія. Чиновник не назвав імен футболістів, які видають себе за жінок, зазначивши, що деякі з них раніше виступали в чоловічому футболі.

Операції по зміні статі Були дозволені в Ірані з 1979 року. Раніше подібні інциденти вже траплялися в збірній країни. У 2014 році чотири гравці жіночої збірної виявилися чоловіками, подібний випадок стався і в 2010 році.

Іранські футбольна влада після цього повідомлення перевірять статеву приналежність всієї жіночої збірної, а також провідних гравців національного чемпіонату.

Варто відзначити, що це не поодинокий випадок для цієї країни. Раніше подібні інциденти були зафіксовані в 2014, коли чотири гравці жіночої команди мали чоловічу стать, а також в 2010 році.

ТегиТеги: Курйози,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
68 / 0.157 / 5.57mb