Трибуна PRO

Фонсека буде вичити Блохіна і Кварцяного як грати у футбол

paulu-fonseka

У понеділок, 5 грудня, на базі спортивного комплексу ФК “Оболонь-Бровар” розпочався навчальний курс для тренерів, які проходять перепідготовку за програмою “PRO”-диплом УЄФА.

Цього дня навчання розпочала перша група спеціалістів, інформує прес-служба ФФУ.

Курс розрахований на 16 навчальних годин, а лекції українським та іноземним тренерам вестимуть фахівці Центру ліцензування Федерації футболу України та запрошені викладачі.

Серед останніх, зокрема, й головний тренер донецького Шахтаря Паулу Фонсека.

Серед наставників, що проходять перепідготовку у першій групі, відомі в Україні особистості, які здобували славу вітчизняному футболу ще в якості гравців та мають серйозні успіхи й на тренерському рівні.

Зокрума слухати і занотовувати за Фонсекою будуть головний тренер “Волині” Віталій Кварцяний, екс-наставники “Динамо” і збірної України Олег Блохін та Михайло Фоменко.

Загалом, лекцію португальця прослухають 23 тренери: Абдуллаєв Ельхан, Акшаєв В’ячеслав, Альтман Семен, Балан Іван, Блохін Олег, Буряк Леонід, Гегучадзе Георгій, Горілий Володимир, Гусейнов Юніс, Дем’яненко Анатолій, Заваров Олександр, Іщенко Олександр, Кварцяний Віталій, Коньков Анатолій, Кушлик Петро , Литовченко Геннадій, Лужний Олег, Мамедов Раміз, Михайличенко Олексій, Протасов Олег, Севідов Олександр, Спиридон Олександр, Фоменко Михайло.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.210 / 5.61mb