Трибуна Spy News

Маркевич може покинути «Металіст»

thumb-article-440x337-f35cТрансферна активність клубу не відповідає поставленим завданням.

Як стало відомо джерелу з достовірних джерел у клубі, наставника не влаштовує недостатня трансферна активність клубу в період цього літнього міжсезоння.

Керівництво клубу поставило серйозні завдання перед підопічними. «Металіст» повинен завоювати «золото» в чемпіонаті, а в Лізі чемпіонів пройти груповий раунд. Враховуючи великі завдання, які стоять перед клубом, Мирон Маркевич попросив купити йому хоча б п’ять кваліфікованих виконавців. Наставник харків’ян хотів бачити у себе в команді таких гравців як Євген Коноплянка (“Дніпро”), Олег Голодюк (“Карпати”) та Сергій Політило (“Дніпро”). Але ці трансфери, як відомо, не відбулися.

«Металіст» на трансферному ринку не був схожий на команду, яка хоче добиватися нових висот і підсилювати склад.

Враховуючи це, Маркевич всерйоз задумався про відставку. Найближчим часом має відбутися його зустріч з керівниками клубу, на якій визначиться його подальша доля. Мирон Богданович поки налаштований піти з «Металіста»

comments.ua

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.178 / 5.6mb