Трибуна ultras

Ультрас "Родичі": Якщо в Польщі знайдуться люди, зацікавлені в окупації Львова, ми за своє будемо воювати (Відео)

Фанатське угруповання «Родичі», що підтримує київське «Динамо», звернулася до польських ультрас.

«Ми стурбовані ситуацією, яка на даний момент склалася між нашими країнами.

Подивіться на те, що відбувається нашими очима. Ми спостерігаємо за агресивною риторикою з боку польських державних діячів, провокаційну продукцію польського кінематографа, специфічну літературу, дивні історичні пам’ятники, спекуляцію в питаннях історії.

Ви повинні розуміти, що розпалювання міжнаціональної ворожнечі робиться спеціально, комусь дуже вигідно нас посварити. Наш погляд на даний конфлікт – він створений штучно, а підігріває його Російська Федерація.

Ми з вами хулігани – люди честі, нам ділити нічого, ми такі ж хлопці як і ви. Катаємо виїзду за свій клуб, б’ємося до кінця і дуже любимо свою країну. Нас також турбує ісламізація нашого континенту і міграційне навала, тому ми бачимо в вас стратегічного союзника в боротьбі за традиційні європейські цінності.

У нас з вами спільний інтерес – сильна і міцна Європа. Ми не вважаємо вас ворогами, але якщо, незважаючи на все перераховане вище, знайдуться люди, які будуть зацікавлені в окупації Львова та інших міст Західної України, будьте впевнені, ми за своє будемо воювати. Ми дуже сподіваємося на те, що ви нас почуєте », – сказано в зверненні.

ТегиТеги: Відео, Ультрас,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

62 / 0.181 / 5.23mb