Трибуна FC MARIUPOL

"Іллічівець" перейменують не раніше літа 2017

illichivУ квітні минулого року Верховною Радою України був прийнятий закон «про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і заборону пропаганди їх символіки», згідно з яким повинні бути змінені всі назви, пов’язані з діячами комуністичного і нацистського режимів. В наслідок прийняття цього закону на порядку денному постало питання про перейменування ФК «Іллічівець».

Свою нинішню назву наш футбольний клуб отримав в 2003-му році, коли генеральним спонсором ФК став комбінат імені Ілліча. Саме під вивіскою «Іллічівець» маріупольська команда голосно заявила про себе в українському футболі і «прорубала вікно» в Європу.

«Назва команди народилося з моєї ініціативи. Його (назва) часто пов’язують з Леніним, але ми відношення до цього ніякого не маємо. Ми дійсно іллічівці, ми працюємо на комбінаті імені Ілліча – не я давав йому назву, і не я буду перейменовувати. Поки я живу – буде «Іллічівець»! Ось піду, тоді поміняєте назву команди », – зазначив Володимир Семенович Бойко.

Пережити втрату Володимира Семеновича дуже складно і важко, але час лікує … Кам і в усьому християнському світі через рік ми вчимося жити без близької нам людини … Володимир Семенович навічно залишиться президентом нашого клубу!

Перед недавнім матчем «Іллічівець» – «Буковина» ультрас маріупольської команди провели акцію на підтримку перейменування клубу. На думку фанатів міської футбольній команді слід повернути історичну назву – «Металург». Футбольний клуб дякує своїх друзів з фанатського руху за гарячу підтримку на всіх іграх (як домашніх, так і виїзних) і активну громадянську позицію. Ми поважаємо Вашу думку, але як казав Сократ: «Платон мені друг, але істина дорожче». «Металург» не може – в повній мірі вважатися «історичним» назвою футбольної команди. Під такою назвою міська футбольна команда захищала кольори Маріуполя в цілому 9 років (1971-74 і 1996-2002). Через призму історії куди більше підстав повернути команді назву «Авангард» (одне з перших назв команди) або «Новатор» (таке ім’я колектив носив цілих 16 років – з 1976 по 1992 роки).

Нарешті, в кінці 90-х років футбольній команді фінансову допомогу надавали металургійні гіганти – комбінат імені Ілліча та «Азовсталь». Саме з цієї причини клуб носив назву «Металург» і ідентифікував себе як «команда сталеварів». Зараз ситуація дещо інша.

Маріуполь – це не тільки місто металургів і сталеварів. Маріуполь – це місто моряків і студентів, машинобудівників та залізничників. У нашому місті живуть українці, росіяни, греки, вірмени, євреї та білоруси. Вважаємо, що нова назва має бути оригінальним, сучасним і відображати всю багату палітру міського життя. На нашу думку, всім цим вимогою відповідає назва ФК «Маріуполь».

Ім’я «Маріуполь» добре знають не тільки в Україні, а й в усьому світі. Маріуполь – це місто-форпост, символ незалежності і цілісності України, за який загинули кращі представники молоді України! Не зважати на цей чинник ми не маємо права.

Протягом року на офіційному сайті ФК «Іллічівець» проводиться опитування: «Як, на вашу думку, повинна називатися футбольна команда в Маріуполі?». Велика частина відвідувачів нашого сайту віддає перевагу саме такої назви. В опитуванні, яке проводив популярний міський портал i24.com.ua також переміг варіант ФК «Маріуполь».

Керівники футбольного клубу уважно моніторять ситуацію, що склалася, проводять консультації з фахівцями в даному питанні, представниками спортивної громадськості і фанатської середовища, ветеранами футболу, журналістами та вболівальниками. Інвестори клубу приймуть виважене продумане рішення з урахуванням всіх думок і побажань і без політичного підґрунтя в цьому питанні.

Але, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до регламентних норм ФІФА, УЄФА та ФФУ, клуб може змінити свою назву тільки в міжсезоння, тобто до літа 2017 роки (чемпіонат України 2016/17 завершується 1-го червня) маріупольський футбольний клуб перейменований не буде!

Друзі, давайте трохи почекаємо!

 Официальный сайт ФК “Ильичевец”

ТегиТеги: Маріуполь,
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
75 / 0.561 / 5.94mb