Трибуна скандал

Шовковский відповів на критику Віктора Леоненко

sashoГолкіпер київського Динамо Олександр Шовковський різко висловився з приводу заяв Віктора Леоненка.

“Коли кидаєш лайно в сторону інших людей, треба пам’ятати про те, що це лайно може не долетіти, а от руки того що кидає в цьому лайні залишаться точно! Вітя, від тебе смердить “, – написав Шовковський на своїй сторінці в Facebook.

Самого Леоненко така реакція його колишнього одноклубника здивувала. «Негарно так говорити, не впізнаю Сашу, – сказав« Вестям »Віктор. – Ми знову прийшли до того, що весь світ проти «Динамо». Якщо хочеться щось мені висловити, то я готовий зустрітися з Сашком хоч у прямому ефірі. Адже ми з ним ніколи не лаялися. Але якщо є за що критикувати, я мовчати не буду. Правда … як там було написано? «Динамо» збавило? У мене в лексиконі навіть такого слова немає. Таке відчуття, що хтось від себе написав. Але зараз це вже не так важливо

Нагадаємо, що напередодні з’явилося інтерв’ю Віктора Леоненка, в якому він заявив, що київське Динамо під керівництвом Реброва не тільки не додало, а ще й збавило.

Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

Loading...
67 / 0.239 / 5.38mb