Трибуна Spy News

Йозеф Блаттер: "Чемпіонат Світу у Катарі - це велика помилка"

fifa_blatterПрезидент ФІФА в черговий раз висловився щодо проведення чемпіонату світу 2022 року в Катарі.

“Можливо, ФІФА допустила помилку, віддавши Катару чемпіонат світу 2022 року. Але, з іншого боку, не можна не враховувати і політичні та геополітичні реалії.

Потрібно визнати, що футбол перестав бути видом спорту Європи та Південної Америки, тепер це загальносвітова гра, і мільярди глядачів стежать за нею щотижня “, – заявив Блаттер.

Нагадаємо, що, швидше за все, турнір пройде взимку, порушуючи традиційний європейський календар.

Старший віце-президент Європейської асоціації клубів (ECA) Умберто Гандіні заявив, що перенесення термінів проведення чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі з літа на зиму неминучий.

Європейські ліги і клуби виступають проти даного рішення.

“У мене є особиста думка, що це (перенесення) майже неминуче. Нам (ЕКА і ФІФА) доведеться знайти рішення, тому що дуже малоймовірно, що буде можливо грати на чемпіонаті світу в Катарі влітку. Думаю, важливо, щоб не довелося вдаватися до подібної практики в майбутньому », – цитує Гандіні FOX Sports.

 

ТегиТеги:
Тайм-аут
Коментарі (0)

Додати коментар

 

Правила спілкування на сайті

Ви можете висловлювати свою думку і брати участь в дискусіях один з одним через коментарі в наших матеріалах. Ми заохочуємо відкритість спілкування, але ми б хотіли зберегти доброзичливу атмосферу для всіх наших читачів.

Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти коментарі які ми вважаємо не по темі.

Набридло вводити код? - Реєструйся.

67 / 0.167 / 5.57mb